M-services
Klient
M-SERVICES s.r.o.
Účel aplikace
Řízení procesů

Případová Studie: Efektivita a Růst díky Systému M-AIR

Systém M-AIR přinesl revoluci do naší každodenní operativy. Jako firma, která se zabývá revizemi, jsme se potýkali s problémem nesystematického vedení informací, zdlouhavou komunikací a neefektivními procesy při zpracování objednávek. Díky implementaci systému M-AIR před čtyřmi lety se nám podařilo výrazně zlepšit všechny tyto aspekty a dosáhnout nové úrovně efektivity.
Přehled Situace:

Před zavedením systému M-AIR jsme vedli objednávky a důležité informace v Excelu. Tento postup často vedl k chybám, ztrátě dat a zdlouhavému hledání informací. Naši pracovníci trávili mnoho času administrativními úkony, což zpomalovalo celý proces.

Řešení s M-AIR:

Po implementaci systému M-AIR jsme zaznamenali několik klíčových zlepšení.

Centralizace informací: Všechny důležité informace jsou nyní evidovány přehledně na jednom místě, bez chyb a duplicit.

Zlepšená komunikace: Automatizace oznamovacích a potvrzovacích emailů a barevně rozlišený přehled výrazně zlepšily a zrychlily komunikaci jak uvnitř firmy, tak i s našimi zákazníky.

Efektivnější zpracování objednávek: Čas potřebný ke zpracování objednávky se zkrátil o 15 minut, a u stálých zákazníků trvá objednávka jen pár vteřin.

Zrychlení cashflow: Díky objednávkovému modulu fakturujeme ihned po dokončení zakázky, což zlepšilo naše cashflow. Už se nám nestává, že bychom na nějakou zakázku zapomněli vyfakturovat, jak se to občas dělo při starém systému.

Výhody pro techniky a administrativu

Naši technici oceňují rychlost a jednoduchost psaní zpráv v terénu. V kanceláři je možné téměř okamžitě po dokončení zakázky vygenerovat zprávu či protokol a vystavit fakturu. To výrazně snižuje administrativní zátěž a náklady na administrativní pozice, které byly dříve nutné pro přepisování protokolů a přípravu pro techniky a komunikaci se zákazníky.

Pohled jednatele

Jako jednatel společnosti mám nyní ucelený přehled o všech procesech ve firmě. Systém M-AIR mi umožňuje efektivně řídit zakázky odkudkoliv a sledovat průběh jednotlivých projektů v reálném čase.

Závěr

Implementace systému M-AIR přinesla naší firmě významné zlepšení v organizaci, efektivitě a komunikaci. Snížili jsme čas potřebný na zpracování objednávek, zlepšili cashflow a snížili administrativní náklady. Systém M-AIR se stal nepostradatelným nástrojem pro každodenní chod naší firmy a přispěl k našemu růstu a úspěchu.

„Aplikace M-AIR nám výrazně zjednodušila správu našich firemních procesů a nemovitostí.“

Marek Němeček

Jednatel, M-SERVICES s.r.o.

Úspěch projektu v číslech a statistikách

M-Air je aplikace, která vám umožní zjednodušit a zefektivnit firemní procesy, správu nemovitostí a všechno, co s tím souvisí. Je vhodná pro firmy všech velikostí, od malých výrobních společností až po nadnárodní korporace. Systém je přizpůsobitelný na míru SVJ i pro největší hráče na trhu.

50%
Zvýšení efektivity firemních procesů
20%
Navíc odbavených zakázek

Pomáháme tam kde to más smysl

Prohléněte si další projekty a případové studie.

Online podpora a školení pro snadné používání aplikace

Nabízíme online podporu a školení, abychom vám pomohli s používáním naší aplikace. Náš in-app helpdesk je k dispozici 24/7 a naši odborníci vám rádi odpoví na vaše dotazy a poskytnou vám potřebné školení.

Analýza
a úvodní nastavení.

Systém nastavíme tak, aby co nejvíce odpovídal Vašim potřebám.

Interní školení
zaměstnanců

V rámci licence aplikace poskytneme zaškolení zaměstnanců a obsluhy systému.

Klientské centrum
a online podpora

K Vašemu účtu dostanete přístup do helpdesk aplikace.

Často kladené dotazy

Zde naleznete odpovědi na nejčastější otázky týkající se integrace a používání aplikace M-AIR ve firmách.

Jak se připojím?

Připojení k aplikaci M-AIR je velmi snadné. Stačí vyplnit registrační formulář a následně ověřit svou firmu.

Jaké jsou výhody?

Aplikace M-AIR nabízí mnoho výhod pro firmy. Zefektivňuje firemní procesy, usnadňuje správu nemovitostí a přináší řadu dalších funkcí, které pomáhají firmám růst a prosperovat.

Jaké jsou náklady?

Náklady na používání aplikace M-AIR se liší v závislosti na velikosti firmy a rozsahu používání. Pro více informací nás kontaktujte.

Jaké jsou možnosti přizpůsobení?

Aplikace M-AIR je plně přizpůsobitelná potřebám vaší firmy. Nabízíme možnost přizpůsobení systému na míru SVJ i pro největší hráče na trhu.

Získejte efektivní řešení i pro vaši firmu

Vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme s dalšími informacemi